Aydın'da Son Haber

CEVVAL KADIN YİNE İŞ BAŞINDA

CEVVAL KADIN YİNE İŞ BAŞINDA
229 views
30 Kasım 2018 - 14:23
Merhaba sevgili takipçilerim….
Çocukluğunda en büyük hayali olan gazetecilik mesleğini daha ilk günkü heves ve heyecanla yapan bendeniz yıllar sonra kendimi mesleğe ilk atıldığım Hürriyet gazetesinde buldum. Hürriyet gazetesi ve daha sonra Doğan Haber Ajansı (DHA)’nda geçirdiğim çıraklık döneminin ardından uzun yıllar çalıştığım ve beni ben yapan Yeni Asır gazetesinde ustalık dönemimi geçirdim. Bir süre mesleğe ara verdikten sonra Denge gazetesinde edindiğim tecrübe ve deneyimlerin ardından kendi haber sitemi kurarak yoluma devam etmeye karar verdim.
Beni bilen bilir. Kimi Gülay Bozkurt kimi de Gülay Öztekin olarak tanır. Bilmeyenlere hikayemi buradan yazarak küçük de olsa fikir edinmelerine yardımcı olayım dedim. Bu günlere hep kendi çabamla tırnaklarımla özverili çalışmalarım ve ilkeli duruşumla geldim.
Bundan böyle kendi başıma çıktığım bu yolda ilk kendi memleketim olan Karacasu ve komşu ilçelerimiz Kuyucak, Buharkent’te gazeteciliği objektif ve tarafsız bir biçimde sürdürerek kamuoyunu aydınlatmayı ilke edindim. Amacım Aydın ve tüm ilçelerinde internet haber sitemi iddialı, en çok okunan bir gazete olarak marka yapmak. Siz takipçilerimin ve sevenlerimin desteği ile bunu başaracağımdan hiç şüphem yok. Allah beni doğru bildiğim yoldan hiç ayırmasın. Tek temennim bu. Gerisi kolay.
Sayfayı kurmamda bana yardımcı olan ve cesaretlendiren isimlerini buradan sayamayacağım sevgili dostlarıma, zorlu günlerimde hep yanımda olan beni hep destekleyen Yeni Asır Gazetesinde çalıştığım dönemde Bölge Haberler Müdürüm Tevfik Tortamış’a ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kötü günlerimde yanımda olmayan iyi gün dostlarına da canınız sağ olsun diyorum. Güçlü kadınlar hep Anka kuşu gibi küllerinden doğar. Kartallar da daha uzun yaşamak için gagalarını ve tüylerini yolar. Ben de bir Anka kuşu ve kartal misali bin kere ölsem bin kere küllerimden doğabilirim…..
Sevgi ve Saygılarımla… Hep takipte kalın……
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
 width=