Aydın'da Son Haber

BÜYÜKYAPICI, KARACASU İÇİN 2019’DAN DAHA UMUTLU

Karacasu Belediye başkanı Mustafa Büyükyapıcı, 2018 yılını geride bırakıp 2019 yılına girerken yeni yılın ülkemize ilçemize sağlık mutluluk barış ve huzur getirmesini diledi. Büyükyapıcı, “Acısıyla, tatlısıyla bir yılı daha geride bıraktık. Ümit ve beklentilerle dolu olduğumuz yeni bir yıla girecek olmanın heyecanı içerisinde geleceğe olan inancımızı ve umutlarımızı yitirmeden Karacasu için her zaman daha iyisini ve güzelini yapmayı sürdürüyoruz” dedi.

BÜYÜKYAPICI, KARACASU İÇİN 2019’DAN DAHA UMUTLU
287 views
30 Aralık 2018 - 13:24

Karacasu için gelecekten umutlu lakin ülke açısından bakıldığında 2019’un çok umut verici olmadığını da kaydeden Büyükyapıcı, “Karacasu açısından baktığımızda çok verimli bir yıl olduğunu söyleyebilirim. Bunun en önemli sebebi büyükşehir’in gün be gün oturması. Daha önce ki yıllarda büyükşehir’in yetişemediği sorunları biz kapatmaya çalışsak da yetiştiğimiz yetişemediğimiz yerler vardı. Ama sistem oturdukça birimler kuruldukça ve ne yapacağımızı daha net belirledikçe daha güzel sonuçlar almaya başladık. Daha önce biz büyükşehir’i sırtlamaya çalışırken son yıllarda büyükşehir bizi sırtlamaya başladı” dedi.

“KARACASU İÇİN VERİMLİ BİR YILDI”

Büyükyapıcı, “Bunun örneklerini sıcak asfalt yapılması olarak görüyoruz. Söz verdiğimiz vaatleriniz arasında olan yüzme havuzu kültür merkezi, garajımız büyükşehir belediyesi tarafından tamamlanıp hizmete girdi. Bunun yanı sıra merkeze bağlı mahallelerimizin yolları yüzde 90 asfaltlandı. Meydan alanları yapıldı.  Bütün bunlar Karacasu için verimli bir yılın bizde doğru geldiğini önümüzdeki yılların daha güzel daha parlak olacağını gösteriyor” dedi.

“DAHA GÜZEL ÇALIŞMALARLA 2019’U KARŞILAMAYA HAZIRIZ”

Karacasu çarşı camisinin valilik tarafından restorasyonun başlamasının dahi Karacasu için bir kazanım olduğunu ifade eden Büyükyapıcı, “Her yönü ile Karacasu artılara doğru gidiyor kendisini kanıtlıyor. Sistemin oturmuş olması ne istediğimizi biliyor olmamız geleceğimiz açısından umut verici. Önümüzdeki yıllarda daha güzel daha verimli çalışmalarla 2019’u karşılamayı hazırız” ifadelerini kullandı.  

“ÜLKE AÇISINDAN UMUT VERİCİ DEĞİL”

Ülke açısından bakıldığında ise çok umut verici görmediğini dile getiren Başkan Büyükyapıcı, “Geleceğe ümitle bakılmadığı gün gibi ortada. Ülke açısından ümit verici olduğunu söylemek tabi çok mümkün değil. Ama bunlar tabii ki bizleri aşan şeyler. Önümüzdeki gelişmelere baktığımızda sınırlarımızda gelişen olaylar, artan işsizlik oranları, gelişi güzel kapatılmaya çalışan enflasyonun yüksekliği özellikle ekonomik açıdan çok umut verici değil” diye konuştu.

Büyükyapıcı, “Büyük umutlarla girdiğimiz yeni yılda insanlık ve ülkemiz için barış, sevgi, saygı, hoşgörü, sağlık, mutluluk ve huzur diliyor, tüm halkımın yeni yılını kutluyorum” dedi.

HABER: GÜLAY ÖZTEKİN-KARACASU

 width=