Aydın'da Son Haber

YILBAŞINDA ASAYİŞ VE GÜVENLİK TEDBİRLERİ ARTIRILDI

Karacasu’da 2018’i geride bırakıp 2019’a girerken vatandaşların yılbaşını huzur ve güven içerisinde geçirebilmeleri için gerekli görülen yerlerde her türlü asayiş ve güvenlik tedbirleri artırıldı.

YILBAŞINDA ASAYİŞ VE GÜVENLİK TEDBİRLERİ ARTIRILDI
368 views
30 Aralık 2018 - 12:18


Karacasu İlçe Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, merkez ve merkeze bağlı mahallelerde vatandaşların yeni yılını huzur ve güven içinde geçirmelerini sağlamak amacıyla, genel güvenlik ve asayişin teminini sağlamak için gerekli tedbirleri aldı.

İlçe Emniyet Amirliği, yılbaşı gecesi şehir merkezindeki bar, gazino, meyhane gibi halkın yoğun olduğu eğlence yerlerinde kimlik kontrolleri yapacak. Trafik ekipleri ise gece boyunca belirli noktalarda alkollü araç kullananlara yönelik trafik uygulaması yaparak olası kazaların önüne geçecek. İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler ise kendi sorumluluk alanları olan karayolu ve mahallelerde bulunan eğlence mekanlarında kimlik kontrolleri yaparak genel asayiş ve kamu düzeninin sağlanması için denetimleri artıracak.

Halkın huzur ve güven ortamında yeni yıla girmesi için gerekli her türlü tedbirlerin alındığı bildirildi.

İlçe Emniyet Amirliği’nin yılbaşı günü anonslar yaparak halkın alkollü araç kullanmaması yönünde uyarılarda bulunacağı öğrenildi.

 width=