Aydın'da Son Haber

AYDIN’DAKİ İYİ PARTİ BAŞKAN ADAYLARI ANKARA’DA TOPLANDI

AYDIN’DAKİ İYİ PARTİ BAŞKAN ADAYLARI ANKARA’DA TOPLANDI
Gülay ÖZTEKİN
Gülay ÖZTEKİN( aydin.sonhaber@gmail.com )
276 views
02 Şubat 2019 - 18:29

Millet İttifakı’nın Aydın’da İYİ Parti’ye bırakılan 5 ilçe belediye başkan adayı Ankara’da toplandı. İYİ Parti Genel Başkan yardımcısı Şenol Bal ve Koray Aydın ile genel merkezde bir araya gelen başkan adayları birlik beraberlik görüntüsü verdi.
İYİ Parti Nazilli Belediye Başkan adayı Kürşat Engin Özcan, Kuyucak Başkan adayı Kemal Emir, Buharkent başkan adayı Yusuf Vural, İncirliova başkan adayı İsmail Kule ve Köşk başkan adayı Veli Tuna Ankara’da, Genel Başkan Yardımcısı Şenol Bal ve Koray Aydın ile görüştü.


Kendilerini aday gösteren Genel Başkan Meral Akşener ve Genel başkan yardımcılarına teşekkür eden başkan adayları, aralarında İzmir Milletvekili Musavat Dervişoğlu’nun da olduğu toplantıda, seçimle ilgili izleyecekleri yol haritası hakkında bilgilendirildi. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunan başkan adayları ilçelerine döner dönmez dönmez seçim çalışmalarına hız verecekleri ve önümüzdeki günlerde Genel Başkan Meral Akşener ile de genel merkezde bir toplantı yapacakları öğrenildi.

HABER: GÜLAY ÖZTEKİN-KARACASU

 width=