Aydın'da Son Haber

BÜYÜKYAPICI, KINALI KUZULARLA ZEYBEK OYNADI

Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, ekibiyle birlikte Ataeymir ve Yeniköy Mahallesi’ne çıkartma yaptı. Vatani görevini yapacak asker adayı gençlerin eğlencesine katılan Büyükyapıcı ve ekibi, kınalı kuzuları bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

BÜYÜKYAPICI, KINALI KUZULARLA ZEYBEK OYNADI
Gülay ÖZTEKİN
Gülay ÖZTEKİN( aydin.sonhaber@gmail.com )
355 views
04 Şubat 2019 - 9:14

Ataeymir ve Yeniköy Mahallelerinde asker adayı gençlerin asker eğlencesine katılarak hayırlı tezkereler dileyen Başkan Büyükyapıcı’ya CHP İlçe Başkanı Mesut Büyükgümüş ve partililerin yanı sıra ittifak ortakları İYİ Parti İlçe Başkanı Aydın Güvendi ile ekibi de eşlik etti.

Askerlerle ve mahalle muhtarlarıyla zeybek oynayan Büyükyapıcı, halkın yoğun ilgisiyle karşılandı. Mahallelere, beraberindeki kalabalık bir partili gurupla çıkartma yapan Başkan Büyükyapıcı,  aile büyükleriyle de sohbet ederek ailenin gururuna ortak oldu.

Asker aileleri, vatanı görevini yapan tüm askerlere hayırlı görevler temennisinde bulunan Başkan Büyükyapıcı’ya teşekkür etti. Büyükyapıcı, “Öncelikle bu kardeşlerimizi yetiştiren ailelerine teşekkür ediyor, yürekten kutluyorum. Kardeşlerimize hayırlı tezkereler ve tekrardan sağ salim gidip dönmelerini diliyorum” dedi.

HABER: GÜLAY ÖZTEKİN-KARACASU

 width=