Aydın'da Son Haber

ÇERÇİOĞLU, KARACASU’DA BÜYÜKYAPICI’NIN SEÇİM BÜROSUNU AÇTI

Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı’nın seçim bürosu açılışını yapan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Karacasululardan oy isterken, “Karacasu’ya 51 milyonluk yatırım yaptık. Bu zaman kadar Karacasu’ya bizim gibi hizmet veren oldu mu hiç? Elinizi vicdanınıza koyun ona göre oyunuzu kullanın” dedi.

ÇERÇİOĞLU, KARACASU’DA BÜYÜKYAPICI’NIN SEÇİM BÜROSUNU AÇTI
Gülay ÖZTEKİN
Gülay ÖZTEKİN( aydin.sonhaber@gmail.com )
244 views
04 Şubat 2019 - 15:20

“ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN ONA GÖRE OY VERİN”

Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, Karacasu’da Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı’nın seçim bürosunu açtı. İl Başkanı Ali Çankır ve partililerle birlikte belediye otobüsü ile gelen Çerçioğlu, kadın erkek her yaştan vatandaşların sevgi seliyle karşılaştı. Başkan Büyükyapıcı, İlçe başkanı Mesut Büyükgümüş, İlçe Kadın Kolları Başkanı Güllü Büyükgümüş, İYİ Parti İlçe Başkanı Aydın Güvendi, İYİ Parti Aydın Milletvekili aday adayı Prof. Dr. Ali Küpelioğlu, İYİ Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Dilek Güvendi, muhtarlar ve partililer tarafından karşılanan Çerçioğlu, törenle seçim bürosunu açtı.

“HALKIN DERTLERİNE DERMAN OLDULAR”

İl Başkanı Ali Çankır, Özlem Çerçioğlu ile 18 Aralıktan bu yana 17 ilçede muhtarlar gençler, kadınlar, esnaf ve vatandaşlarla buluştuğunu söyledi. Sadece Aydın’a değil Türkiye’ye de örnek olan topuklu efe Özlem Çerçioğlu’nun, 5 yıldır halkın, garibanın yanında halka dokunan bir belediyecilik anlayışıyla halkın dertlerine derman olduğunu belirten Başkan Çankır, “Beş yıldan bu yana da Özlem Çerçioğlu’nun verdiği sinerji ile Büyükşehir belediyesinin attığı dev projelerle onlar Karacasu’da son 5 yıldır önemli projelere imza attılar. Önümüzdeki süreçte de 1 Nisan’dan sonra bu beraber olumlu koordineli çalışmayı bir adım daha ileriye götürüp sizlerin hizmeti için tekrar beraber olacaklar. Sizler de hazır mısınız?” dedi.

“ÇERÇİOĞLU İLE KARACASU’YU CENNET YAPACAĞIZ”

Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, “Bizim sevdamız Karacasu. Bu sevdamız hiç bitmeyecek. Değerli başkanım Özlem Çerçioğlu ile beraber vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmiş olmanın onur ve gururuyla tekrar sizlerin karşısına çıktık” dedi. Yaptıkları hizmetleri anlatıp yeni projelerle yine Karacasuların hizmetinde olmaya devam edeceklerini söyleyen Büyükyapıcı, “Başkan Çerçiğlu’nun ve halkın destekleriyle Karacasu’yu cennet yapmaya hazırız” diyerek halkın desteğini istedi.  

“HİZMETLERİMİZ ANLATMAKLA BİTMEZ”

Başkan Çerçioğlu, Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı ile birlikte yaptıkları hizmetleri anlatarak başladığı konuşmasında, “Mustafa Başkanımla beraber günde 18 saat çalıştık. Yaptığımız hizmetlerin hepsini burada anlatmak mümkün değil. Büyükşehir Fen İşleri olarak 63 km yol çalışması, ASKİ olarak 106 kilometre hat çalışması yaptık. Yine Ataköy Mahallesinde 3 milyon 200 bin lira maliyetle 15 km kanalizasyon, 11 km içme suyu hattı çalışması, 8 km’lik Geyre’de kanalizasyon çalışmasının yüzde 50’ni tamamladık.  21 adet sondaj, 6 adet paket arıtma, çok istediğiniz garaj, kültür merkezi, sosyal tesisi Karacasu’ya kazandırdık” dedi.

“İYİ PARTİ’YLE DAHA GÜÇLÜYÜZ”

Karacasu’ya 5 yılda toplam 51 milyon TL yatırım yaparak 50 yılda yapılacak yatırımları 5 yılda tamamladıklarını ve bundan sonra da çalışmaya devam edeceklerini ifade eden Çerçioğlu, “Şimdi daha güçlüyüz. Çünkü İYİ Parti var aramızda. Karacasu daha da iyi olacak.” diyerek sözlerini şöyle sürdürdü. “Siz Karacasulular sizler vefalı insanlarsınız. Sizler bu 5 yıl içinde kimin çalışıp çalışmadığını kimin emek verdiğini çok iyi biliyorsunuz. Biz Mustafa başkanımla çok çalıştık. Sizler arkamızda olduğunuz sürece biz 18 saat çalışmaya devam edeceğiz.”

“BİZİM GİBİ HİZMET VEREN OLDU MU? HİÇ”

Bu seçimlerin genel seçimler olmayıp yerel seçimler olduğunun altını çizen Çerçioğlu, “Bu seçimde biz muhtar adaylarımızı, belediye meclisimizi, başkanlarımızı belirleyeceğiz. Bu genel seçim değil. Genel seçimlerde herkesin gönlünde yatan bir siyasi parti olabilir. Ama bu yerel seçim. Karacasu’ya bu zamana kadar bizim gibi hizmet veren oldu mu? Hiç. Onun için elinizi vicdanınıza koyun ona göre oy verin” dedi.

“MUTFAKTA YANGIN VAR”

Çerçioğlu, en büyük teşekkürü kendisiyle beraber olan kadınlara yaptı. Pahalılığa da değinen Çerçioğlu, mutfakta yangın var mı? diyerek kadınlara seslendi. Çerçioğlu, “Biberin kilosu olmuş 15 lira patlıcana zaten el sürülmüyor. Kel başın fiyatı belli ortada. Yani mutfakta yangın var yangın var. Bakın bizim ekonomimizin yarısı tarıma dayalı. Zeytinyağı fiyatları ne alemde. Suriye’den zeytinyağı ithal ediyoruz. Çiftçi kan ağlıyor. Girdi maliyetleri çok yüksek. Mazotun ne olduğu, elektrik paralarının nasıl geldiği belli” diye konuştu.

“YÜZÜNÜZÜ ASLA KARA ÇIKARMADIK”

Karacasululardan bir kez daha destek isteyen Çerçioğlu, “Biz Karacasu için Mustafa başkanımla çok çalıştık. Çalışmaya da devam edeceğiz. Değerli Karacasulular siz bize çok büyük destek verdiniz. Hepinizden Allah razı olsun. Ama bizde sizin yüzünüzü asla kara çıkarmadık. Çalışmaya da devam edeceğiz. Sağ olun var olun” diyerek sözlerine son verirken seçim bürosunun hayırlı olmasını diledi.

HABER: GÜLAY ÖZTEKİN-KARACASU

 width=