Aydın'da Son Haber

Büyükyapıcı, “Karacasu köy değil kültür şehridir”

Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, seçim bürosunun açılışında yaptığı konuşmada rakibi Cumhur ittifakının adayı MHP’li Zeki İnal’ın “Kazanamazsak şehir değil büyük köy oluruz” sözlerinin aksine “Karacasu köy değil bir kültür şehridir” dedi.

Büyükyapıcı, “Karacasu köy değil kültür şehridir”
Gülay ÖZTEKİN
Gülay ÖZTEKİN( aydin.sonhaber@gmail.com )
239 views
05 Şubat 2019 - 8:18

Karacasu Belediye Başkanı Mustafa Büyükyapıcı, seçim bürosunun açılışında, Karacasu’da MHP’yi, Aydın’da AK Parti’yi kazandırmaktan başka şanslarının olmadığını söyleyen Cumhur İttifakının MHP adayı Zeki İnal’ın “Kazanamazsak şehir değil büyük köy oluruz” sözlerinin aksine “Karacasu köy değil bir kültür şehridir” diyerek gönderme yaptı.


“KARACASU SEVDAMIZ HİÇ BİTMEYECEK”
Karacasu sevdasıyla göreve soyunduğunu ve bu sevdanın hiç bitmeyeceğini vurgulayan Başkan Büyükyapıcı, “Değerli başkanım Özlem Çerçioğlu ile beraber seçim öncesi sizlere verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmenin onur ve gururuyla yola çıktık. Anayol üzerindeki yapacağımız sanayi çarşısı ve Müzenin Karacasu merkeze taşınması, parkın altındaki dükkan projemiz hazır. Sosyal tesisimizin içerisinde yapmayı planladığımız en büyük hayalimiz olan halı sahaları, fitnes salonları, kır düğün salonu ve elit restoranıyla hepsinin projesi hazır” dedi.
“KARACASU’YU CENNET YAPMAYA HAZIRIZ”
Özlem Çerçioğlu’nun Aydın’ı kazanacağından çok emin olduklarını söyleyerek Karacasu halkının desteğini isteyen Büyükyapıcı, “Özlem başkanımızın ve sizlerin destekleri ile Karacasu’yu cennet yapmaya hazırız. Karacasu seramik ocakları, yaylaları, tarihi sokakları ve evleri ile köy değil bir kültür şehridir. Karacasu’yu kültür şehri olarak lanse edeceğiz. Bu onurunu gururunu tüm dünyaya duyuracağız. Karacasu sevdamız hiç bitmeyecek. Sevdamız sürdüğü sürece Özlem başkanınım bize olan desteği sürdüğü sürece Karacasu en güzel noktalara gelecek” diye konuştu.

HABER: GÜLAY ÖZTEKİN-KARACASU

 width=