Aydın'da Son Haber

AK PARTİ KARACASU’DAN 20 MİNİBÜSLE YOLA ÇIKTI

31 Mart yerel seçimler öncesi Kent Meydanında miting yapmak için Aydın’a gelen AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı karşılamak için Karacasu’dan 20 minibüsle yaklaşık 400 kişilik partili yola çıktı.

AK PARTİ KARACASU’DAN 20 MİNİBÜSLE YOLA ÇIKTI
Gülay ÖZTEKİN
Gülay ÖZTEKİN( aydin.sonhaber@gmail.com )
513 views
09 Şubat 2019 - 16:42

AK Parti Karacasu İlçe Başkanı Fuat Meriç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Turancan Önem, Kadın Kolları Başkanı Yasemin Eryalçın, muhtarlar ve çok sayıda partili Cumhuriyet Meydanı’nda toplanarak 20 araçlık minibüs konvoyu ile Erdoğan’ı karşılamak üzere yola çıktı.

İlçe Başkanı Fuat Meriç, “31 Mart yerel seçimler öncesi genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Aydın’a geliyor. Kent meydanında mitingimiz var. Karacasu olarak Cumhur ittifakı adayımızla beraber MHP ve AK Partili kardeşlerimizle birlikte yola çıkıyoruz. Belediye başkan adayımız önden gitti. Görüldüğü üzere ilgi çok fazla. Karacasu’dan 20 minibüsle yola çıkıyoruz. Bunun dışında özel araçları ile gidenler oldu. Cumhurbaşkanımızı karşılamaya hazırız” dedi.

MHPLi Belediye Başkan adayları ile Aydın’daki miting alanında bariyerleri aşamayan Cumhur ittifakının Karacasu Belediye Başkan adayı Zeki İnal’ın ise Erdoğan’ı karşılamaya kendi aracıyla ayrı gittiği öğrenildi.

HABER: GÜLAY ÖZTEKİN-KARACASU

 width=